Když péče o mámu začala ničit mě samotnou: Kde je hranice mezi povinností a vlastním přežitím?
Seděla jsem v kuchyni, ruce se mi třásly a máma na mě křičela, že jsem nevděčná dcera. V tu chvíli jsem si uvědomila, že už dávno nejde jen o pomoc, ale o něco mnohem bolestivějšího… Jak dlouho byste vydrželi nést někoho, koho milujete, když vás to pomalu láme? 💔😔 Taky si myslíte, že rodina má mít vždy přednost? Napište mi to do komentářů… #rodina #péče #hranice #životnípříběh #emoce