Když jsem se doma zhroutila před dětmi, konečně jsme si s manželem přiznali, že naše manželství visí na vlásku
Seděla jsem na podlaze v kuchyni, děti plakaly vedle mě a manžel zase dělal, že nevidí, jak moc už nemůžu… 😢 Kolikrát jsem ještě měla vydržet jeho chlad, poznámky tchyně a pocit, že doma jsem vždycky ta nejhorší? Myslíte, že se dá ještě zachránit rodina, když se dva lidé už skoro přestali slyšet? 💔 #manzelstvi #rodina #emocnivycerpani #zivotnipribeh #diskuze