Když péče o mámu začala ničit mě samotnou: Kde je hranice mezi povinností a vlastním přežitím?

Když péče o mámu začala ničit mě samotnou: Kde je hranice mezi povinností a vlastním přežitím?

Seděla jsem v kuchyni, ruce se mi třásly a máma na mě křičela, že jsem nevděčná dcera. V tu chvíli jsem si uvědomila, že už dávno nejde jen o pomoc, ale o něco mnohem bolestivějšího… Jak dlouho byste vydrželi nést někoho, koho milujete, když vás to pomalu láme? 💔😔 Taky si myslíte, že rodina má mít vždy přednost? Napište mi to do komentářů… #rodina #péče #hranice #životnípříběh #emoce

„Tak proč ti zase nejsem dost dobrá?“ V jednu noc jsem pochopila, že mě neničí chudoba ani únava, ale život, ve kterém jsem ztratila sama sebe

„Tak proč ti zase nejsem dost dobrá?“ V jednu noc jsem pochopila, že mě neničí chudoba ani únava, ale život, ve kterém jsem ztratila sama sebe

Stála jsem v kuchyni, ruce se mi třásly nad hrnkem vystydlého čaje, a poslouchala, jak mi muž znovu vysvětluje, že jsem přecitlivělá, neschopná a vděčná málo. Jenže právě té noci se ve mně něco zlomilo… 💔😔 A když jsem udělala krok, kterého jsem se bála celé roky, nevěděla jsem, jestli si zachráním život, nebo o všechno přijdu. Co se stalo potom, zjistíte níže 👇✨