Když jsem poprvé řekla „ne“ vlastní rodině, doma nastalo ticho, které bolelo víc než křik
„Takže nás v tom zase necháš?“ vyštěkla na mě sestra a mně v tu chvíli došlo, že celé roky dávám víc, než vůbec mám. Jenže když jsem se poprvé postavila sama za sebe, rozjela se bouře, která změnila všechno… 💔😔 Co se stalo potom a jestli jsem byla sobecká, nebo jsem se konečně zachránila, zjistíte níže 👇