Skip to content
Psychologie štěstí
Emoce
„Jsi vůbec normální?“ slyšela jsem u nedělního oběda. Tehdy jsem pochopila, co jsem v té rodině opravdu ztratila

„Jsi vůbec normální?“ slyšela jsem u nedělního oběda. Tehdy jsem pochopila, co jsem v té rodině opravdu ztratila

Když mě vlastní máma před celou rodinou zahanbila kvůli tomu, že nechci žít podle jejich představ, sevřel se mi žaludek a poprvé jsem se nadechla k odporu. Jenže mezi klidem a loajalitou k rodině se někdy stojí na hraně, kde se láme úplně všechno… 💔😶‍🌫️🫢 Přečtěte si dole, co se stalo dál.

© 2026, Psychologie štěstí. All right reserved
  • Privacy Policy
  • Terms of use
  • Copyright
  • About Us