„Mami, dneska si Aničku zase vezmeš.“ V tu chvíli jsem sevřela telefon tak silně, až mě rozbolela ruka
Chtěla jsem být milující babičkou, ale místo radosti jsem začala mít pocit, že už nežiju svůj vlastní život. Když jsem konečně řekla pravdu nahlas, u našeho stolu zavládlo ticho, které mohlo všechno zlomit… 💔👵📞
Co jsem synovi a snaše řekla a jak to dopadlo? To zjistíte níže v příběhu. 👇