„Tak ty nás necháš na holičkách?“ Když jsem si poprvé dovolila říct ne vlastní rodině
Stála jsem v kuchyni, ruce se mi třásly a máma na mě křičela, že jsem sobec. V tu chvíli jsem pochopila, že nejde jen o peníze a pomoc — ale o cenu, kterou platím za to, že chci žít i svůj vlastní život. 💔😔
Co se stalo potom a jestli se dá rodinu milovat a přitom se nenechat zničit? To zjistíte níže v příběhu. 👇